چرا پرداخت سالیانۀ آی سایت به سود شماست؟

هیچ بعید نیست که وقتی تعرفه‌های سایت ساز آی سایت را می‌بینید، پیش خودتان فکر کنید که ما می‌خواهیم پولی اضافی از شما بگیریم. تعجبی هم ندارد. چرا که بسیاری از شرکت‌های طراحی سایت به شما پیشنهاد فقط یک مرتبه هزینه برای سایتی مادام‌العمر را داده‌اند. پس حتماً یک جای کار ما می‌لنگد.

اما نه! چنین نیست! اگر کمی در موضوع دقیق‌تر شویم، متوجه می‌شوید که ما چیزی را از شما پنهان نمی‌کنیم و قصد نداریم سر شما کلاه بگذاریم. در حقیقت، سیستم اشتراکی سایت ساز آی سایت، مزایایی برای شما دارد که در هیچ روش طراحی سایت دیگری وجود ندارد. می‌پرسید چه مزایایی؟... در ادامۀ این مطلب، پاسخ سوالتان را خواهید یافت.

10 مزیت پرداخت سالیانۀ سایت ساز آی سایت برای شما

ما 10 دلیل مختلف داریم که نشان می‌دهند سیستم اشتراکی آی سایت واقعاً به سود شماست. مطمئناً مطالعهً این موارد می‌تواند به تصمیم‌گیری بهتر شما کمک کند.

  1. آی سایت یک راهکار همه جانبه برای طراحی و مدیریت سایت است.

قبل از هر چیز، بگذارید یک مساله را برای شما روشن کنیم. با خرید یک بسته از سایت ساز آی سایت، شما فقط یک سایت نخواهید داشت. بلکه یک محیط مدیریتی کامل (و واقعاً ساده) برای این سایت نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد. این محیط تمام امکانات لازم برای راه‌اندازی، ویرایش و رشد وب‌سایت شما را در اختیارتان می‌گذارد. اما منظور ما از این حرف دقیقاً چیست؟

در ابتدای کار با آی سایت، شما یک قالب برای سایت خود انتخاب می‌کنید، این قالب را مطابق با سلیقه خود ویرایش می‌دهید و دامنه اختصاصی خود (مثلاً www.example.com) را خریداری می‌کنید. اما این پایان ماجرا نیست. پس از راه‌اندازی سایت، شما در هر زمان دوست داشتید می‌توانید آن را ویرایش دهید، صفحات جدید به آن اضافه کنید، مطالب جدید درون آن قرار دهید، ایمیل‌های سازمانی (مثلاً info@example.com) برای خود بسازید، آمار سایت خود را بررسی کنید و ...

مطمئناً اگر یک بار در پنل مدیریت آی سایت گشت بزنید، از گستردگی و تنوع امکانات آن واقعاً به شوق خواهید آمد. امکاناتی که در دیگر روش‌های طراحی سایت، چنین راحت و به صورت یک جا به شما عرضه نمی‌شوند.

  1. وب سایت شما همیشه قابل ویرایش و تغییر خواهد بود.

فرض کنیم که یک طراح سایت برای شما وب‌سایتی بسازد. وب‌سایتی که با توجه به نیازهای امروز شما ساخته شده است. اما 2 ماه دیگر چه؟ یا یک سال دیگر؟ قطعاً زمانی می‌رسد که شما نیاز داشته باشید تغییراتی روی این وب‌سایت اعمال کنید یا آن را گسترش دهید. اکنون چه؟ شما باید طراح سایت خود را پیدا کنید و خواستۀ خود را با او مطرح کنید. و مطمئناً قرار است هزینه‌ای هم بابت این موضوع متقبّل شوید. در مجموع، این کار سخت و هزینه‌بر خواهد بود.

اما با آی سایت کمی قضیه فرق می‌کند. همانطور که پیش از این اشاره کردیم، سایت ساز آی سایت به شما اجازه می‌دهد در هر زمانی بخواهید سایت خود را تغییر دهید، آن هم به ساده‌ترین شکل ممکن و فقط با چند کلیک. قرار هم نیست هزینه‌ای بابت این موضوع از شما گرفته شود.

  1. ریسک شما در روش پرداخت سالیانه کمتر است.

برای طراحی یک وب‌سایت (درست و حسابی)، شما باید یک هزینه چند میلیونی بکنید. هزینه‌ای که همان ابتدای کار از شما دریافت خواهد شد. اگر هم بخواهید با هزینۀ کمتری سایت خود را راه‌اندازی کنید، وب‌سایت خوبی نخواهید داشت و این موضوع برایتان گران تمام خواهد شد. امیدوارم فکر نکنید که این فقط یک ادعای بی پایه و اساس است. تجربه بسیاری از آدم‌ها، درستی این موضوع را ثابت کرده است.

اما روش کاری سایت ساز آی سایت فرق می‌کند. هنگام استفاده از سایت ساز آی سایت، سرمایه‌گذاری امروز شما بسیار بسیار کمتر از روش‌های مشابه خواهد بود و کیفیت کار شما، در حد یک وب‌سایت چند میلیونی است. در واقع، ما آی سایت را طراحی کرده‌ایم تا شما بتوانید با هزینه‌ای واقعاً مناسب، یک ورود جدی به اینترنت داشته باشید و ریسک کمتری را متحمل شوید.

ساده اگر بگوییم: شما وب‌سایت خود را با هزینه‌ای کم راه‌اندازی می‌کنید. اگر این وب‌سایت به سودتان بود (که مطمئناً هم هست)، آن را حفظ می‌کنید و اگر نبود، دیگر آن را تمدید نخواهید کرد. این یعنی امکان ندارد ضرر بزرگی را متحمّل شوید.

  1. در سایت‌ساز آی سایت شما هزینه‌ای بابت هاست نمی‌پردازید.

یکی از مسائلی که معمولاً طراحان سایت با مشتریان خود مطرح نمی‌کنند، مساله هاست است. تمام سایت‌ها به فضایی نیاز دارند که اطلاعات سایت در آن ذخیره شوند. و این فضا برای شما یک هزینه ماهیانه یا سالیانه خواهد داشت. هیچ راه فراری هم از پرداخت این هزینه مداوم برای هاست وجود ندارد.

ولی در سایت ساز آی سایت، شما هیچ هزینۀ جداگانه‌ای بابت این هاست نمی‌پردازید و آن را همراه با سایت خود دریافت می‌کنید. در ضمن، این نکته را هم نباید از قلم انداخت: هاستی که شما از سایت ساز آی سایت دریافت می‌کنید، برای یک شرکت معتبر آلمانی است که کیفیت بسیار بالایی را ارائه می‌دهد. این یعنی اگر قرار بود شما خودتان اقدام به اجاره چنین هاستی کنید، یک مبلغ قابل توجه ماهیانه باید صرف آن می‌کردید.

  1. تیم سایت ساز آی سایت همواره پاسخگوی شما خواهد بود.

پشتیبانی وب‌سایت مساله کوچکی نیست. فرض کنیم که بعد از یک ماه وب‌سایت شما دچار مشکل شد، قصد ایجاد تغییراتی در آن را داشتید یا یک سوال برای شما پیش آمد. وقتی به این لحظه‌ها کمی فکر کنید، مطمئناً بیشتر قدر پشتیبانی خوب را خواهید دانست. اما شما نمی‌توانید از طراح خود انتظار پشتیبانی داشته باشید، مگر آنکه به او هزینه‌ای ماهیانه پرداخت کنید. مبلغی که برای او به صرفه باشد. (مطمئناً این مبلغ کم نخواهد بود.)

اما این موضوع در مورد سایت ساز آی سایت صادق نیست. شما برای پشتیبانی قرار نیست هیچ هزینه‌ای اضافه بر سازمان به ما پرداخت کنید. بخشی از هزینه سالیانه که به ما پرداخت می‌شود، برای این است که ما همه روزه پاسخگوی سوالات و مشکلات شما هستیم (حتی روزهای تعطیل).

  1. قرار نیست که فقط یک وب‌سایت از ما دریافت کنید.

پیش از این هم گفتیم که اگر قرار باشد یک وب‌سایت با کیفیت همچون وب‌سایت‌های آی سایت بسازید، هزینه شما چندین میلیون خواهد بود. اما شاید پیش خود فکر کنید که بعد از چندین سال، در نهایت شما برای آی سایت بیشتر هزینه کرده‌اید. درست است؟ پاسخ منفی است! حتی اگر مساله پشتیبانی، هاست و سایر مزایای مطرح شده را فراموش کنیم، همچنان آی سایت یک مزیت بزرگ دیگر هم برای شما دارد.

قطعاً شما بعد از 1 یا 2 سال، دوست دارید (و نیاز دارید) طراحی سایت خود را تغییر دهید و آن را به روز کنید. در روش‌های دیگر، برای اینکار شما باید از ابتدا یک سایت جدید را طراحی نمایید (که یعنی هزینۀ دوباره.) اما در آی سایت، شما به هیچ‌وجه محکوم به استفاده از یک طراحی نیستید. بلکه در هر زمان بخواهید می‌توانید یک قالب جدید برای سایت خود انتخاب کنید و در لحظه طراحی سایت خود را تغییر دهید.

بله! همانطور که پیش از این گفتیم، سایت ساز آی سایت یک سیستم برای طراحی یک وب‌سایت و مدیریت آن است، نه صرفاً یک سایت که شما از ما تحویل می‌گیرید. یک سیستم که در هر زمانی قابل تغییر و دگرگونی است.

  1. ما به شما به صورت کاملاً رایگان آموزش می‌دهیم.

آموزش مساله کوچکی نیست. بدون آموزش، شما همیشه نیازمند دیگران خواهید بود. بدون آموزش، شما هیچ تسلطی بر مسیر حرکت خود نخواهید داشت. اما آموزش هزینه بر است. هزینه‌ای که گاهی به چند میلیون هم می‌رسد.

با آی سایت اما اینگونه نیست. در آی سایت، ما با کمال میل همه‌چیز را به شما آموزش خواهیم داد و مسیر رشد و پیشرفت را به شما نشان می‌دهیم. می‌پرسید چرا؟ چون اساس کار ما بر پایه یک معامله برد برد است. فقط در صورتی که شما بتوانید از سایت خود درآمد داشته باشید، حاضر هستید سایت خود را دوباره با ما تمدید کنید. پس ما هم باید در این مسیر همراه شما باشیم. در واقع، اگر درست به موضوع فکر کنید، سیستم اشتراکی آی سایت به نوعی تضمین همراهی ما با شماست.

  1. امکانات و قالب‌های جدید به طور مداوم به آی سایت اضافه می‌شوند.

همراهی با آی سایت، به معنی پیوستن به مجموعۀ ماست. ما از سود سایت ساز آی سایت برای پیشرفت آن استفاده می‌کنیم و مطمئن می‌شویم که امکانات شما روز به روز بیشتر و بیشتر خواهد شد.

درست است که امروز هم سایت ساز آی سایت قطعاً یکی از بهترین گزینه‌ها برای طراحی سایت است. اما همین برای ما کافی نیست و تا زمانی که مطمئن نشویم آی سایت از هر نظر عالی است و تک تک نیازهای شما را برآورده می‌کند، راضی نخواهیم شد. به همین دلیل است که هر ماه تعدادی امکان و قالب جدید به سایت ساز خود اضافه می‌کنیم.

  1. در پکیج‌های سالیانه، دامنه شما به صورت هدیه خواهد بود.

هر وب‌سایتی علاوه بر هاست، یک پیش نیاز دیگر هم دارد: یعنی یک آدرس اینترنتی همچون www.mysite.com که سایت شما به آن وصل می‌شود. خرید دامنه نیز درست مثل هاست، همیشه به صورت اشتراکی است. یعنی شما باید دامنه خود را به صورت سالیانه تمدید کنید.

سایت ساز آی سایت در بحث دامنه نیز 2 مزیت بزرگ برای شما دارد. اول اینکه شما از داخل پنل مدیریت آی سایت می‌توانید دامنه خود را ثبت کنید و نیاز به استفاده از سرویس دیگری نخواهید داشت. دوم هم اینکه در پکیج‌های سالیانه، هزینه‌ای بابت ثبت دامنه از شما گرفته نمی‌شود.

  1. سود مجموعۀ ما در گروی ارائه خدمات عالی و رشد شماست.

ما سایت ساز آی سایت را با یک باور مشخص ایجاد کرده‌ایم. ما باور داریم که حضور شما در اینترنت به سود همه ماست. از یک طرف، شما با داشتن یک وب‌سایت می‌توانید خودتان را بهتر به مخاطبان بشناسید (و درآمد خود را افزایش دهید.) از طرف دیگر، حضور شما به گسترش اینترنت و رفع نیاز کاربران از طریق آن کمک می‌کند. به همین دلیل بود که آی سایت را ساختیم تا شما بتوانید با هزینه‌ای کم و در زمانی کوتاه، یک وب‌سایت با کیفیت داشته باشید.

اما وقتی که ما یک هزینه کوچک سالیانه بابت سرویس خود دریافت می‌کنیم، فقط در یک صورت است که می‌توانیم درآمدی با ثبات از طریق سرویس خود داشته باشیم. آن هم حفظ شما به عنوان یک مشتری است. و برای این منظور، لازم است کیفیت خدمات ما بالا باشد. در واقع، همانطور که پیش از این گفتیم، ما می‌خواهیم وارد یک معامله برد برد با شما شویم. معامله‌ای که در آن، رشد یکی از ما، در گروی رشد دیگری است.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

نماد اعتماد و مجوزهای صلاحی دیزاینــ⌬ـ

logo-samandehi
صلاحی دیزاینــ⌬ـ از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد و همچنین با ارائه مستندات لازم در پایگاه ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت گردیده است. لذا می توانید با آرامش کامل نسبت به خرید و پرداخت وجه اقدام فرمائید.