قوانین و مقررات

اگر چنانچه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید ، با پوزش ؛ از سایت ما استفاده نکنید!

 

لطفاً قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده ، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.


  علاوه بر این مفاد ، مجموعۀ صلاحی دیزاینــ⌬ـ به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران و همچنین کلیه مفاد قوانین و مقررات مجازات جرایم رایانه ای تبعیت می‌نماید.


صلاحی دیزاینــ⌬ـ سرویسها و خدمات خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما تغییر یابد.
این توافقنامه در برگیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و صلاحی دیزاینــ⌬ـ می باشد. با طی کردن مراحل خرید یا اجرا شدن خدمات ، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید.

صلاحی دیزاینــ⌬ـ این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد ، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادهایی به متن آن باشد.

هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر کاربران سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات ، به هیچ وجه پذیرفته نیست.
شما بعنوان کاربر این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه هستید و می بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافقنامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید. در غیر این صورت ، همانطور که گفته شد ، هیچ عذری پذیرفته نمی شود.


تنها هدف این سایت جلب رضایت شماست.
شما توافق می کنید که اعتماد شما برای استفاده از اطلاعات و خدمات موجود در این سایت با مسئولیت و پذیرش ریسک از جانب خودتان است.

صلاحی دیزاینــ⌬ـ مسئول هیچ زیانی که به خاطر استفاده از سایت به کامپیوتر شما برسد نیست. چه این زیانها مستقیم یا غیر مستقیم و مهم یا غیر مهم باشد.


صلاحی دیزاینــ⌬ـ این حق را دارد که به صلاحدید خودش تغییراتی در سایت بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمتهای سایت و یا همه سایت بطور موقت یا دائمی شود ، بدون اینکه در این مورد به شما اطلاعی داده شود.

بر طبق توافقنامه های مقرر در این سایت ، صلاحی دیزاینــ⌬ـ متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.


صلاحی دیزاینــ⌬ـ مسئولیت هیچ یک از ضرر و زیانهای مادی و یا غیر مادی ای که شما در نتیجه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت یا هر شبکه عمومی دیگری متحمل می شوید را نمی پذیرد. ما بعنوان مسئولین این سایت ، تلاش می کنیم که اطلاعات شخصی ای را که شما در اختیار ما می گذارید حفظ نماییم و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست. تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای ما فراهم کرده اید ، محرمانه فرض می شود و به هر حال بار امانتی بر دوش ما می گذارد. اما چنانچه این اطلاعات بصورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد ، ما مسئولیتی نخواهیم داشت.

رفتار مورد انتظار از کاربران همانگونه که ذکر شد ، مسئولیت تمامی اطلاعات ، داده ها ، مقالات ، نرم افزارها ، موزیک ، عکس ، گرافیک ، فایلهای صوتی ، فایلهای تصویری و ... که بصورت عمومی و یا خصوصی در و یا وبسایت صلاحی دیزاینــ⌬ـ انتقال یافته ، بر عهده شخصی است که آنها را انتقال داده است.

از خدمات ارائه شده توسط صلاحی دیزاینــ⌬ـ به چه منظورهایی نباید استفاده شود؟

 • انتشار مطالبی که از نظر صلاحی دیزاینــ⌬ـ غیر قانونی ، مضر ، تهدید کننده ، توهین آمیز ، زیان آور ، غیر اخلاقی ، افترا آمیز و مبتذل باشد و همینطور مطالبی که به نژاد ، گروه و یا دسته خاصی از مردم توهین کننده باشد.
 • قرار دادن لینکهایی به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همینطور سایتهایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را زیر پا می گذارند.
 • جعل هویت اشخاص یا نهادها و همینطور نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به افراد و نهاد های خاص.
 • جعل و دستکاری کردن مشخصات به منظور تغییر ماهیت اصلی محتویات منتقل شده از طریق سرویس های اینترنتی.
 • انتشار هر مفهوم و محتوایی که از نظر قانونی و یا مسائل دیگر ، حق انجام آنها را نداشته باشید. ( از قبیل اطلاعات داخلی و اطلاعات اختصاصی و محرمانه برخی سازمانها و نهادها ، چنانچه از نظر روابط استخدامی و قوانین داخلی سازمانها ، این کار منع شده باشد.)
 • انتشار هر مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری افراد ، حقوق تجاری ، حق چاپ و نشر (copyright) ، و سایر حقوق انحصاری گروههای خاص تجاوز کند.
 • انتشار ویروسهای کامپیوتری و هر کد و فایل و برنامه ای که به منظور قطع کردن و از کار انداختن سیستم های کامپیوتری طراحی شده باشد و به سخت افزار و نرم افزار و تجهیزات کامپیوتر ها آسیب برساند.
 • تجاوز عمدی یا غیر عمدی به مواضع کاری ، بیانات ، قوانین ملی و بین المللی و هر رویه و مقرراتی که قدرت قانونی از آن حمایت کند.
 • تهدید کردن و هر گونه آزار و اذیت رساندن به اشخاص و شرکت ها و نهادها از طریق این سایت.
 • جمع آوری و ذخیره اطلاعات شخصی درباره سایر کاربران برای اهداف تجاری.
 • تهیه و ترویج اطلاعات سازماندهی شده درباره فعالیت های غیر قانونی ، ترویج آسیب های فیزیکی و صدمه زدن به گروهها و افراد ( مثلا ترویج و آموزش ساخت بمب و یا سایر اسلحه ها و وسایل آتش زا ).
 • استفاده از بعنوان یک سرویس برای انتقال به سایتی دیگر.
 • استفاده از سایت به گونه ای که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در این توافقنامه باشد.
 • انجام فعالیتهای تجاری در صلاحی دیزاینــ⌬ـ یا از طرف این سایت در صورتیکه بدون هماهنگی قبلی و اخذ مجوز از ما باشد. این بند ، در برگیرنده موارد زیر می شود و البته محدود به اینها نیست:
  نمایش بنر هایی که به منظور سود رسانی به شما و یا سازمانها و شرکتهای دیگری طراحی شده است.
  نمایش بنرهایی از سرویس هایی که به کاربران پول می پردازند تا در ازای آن لینک مخفی به سایت خودشان داشته باشند.
  چنانچه گزارش شود که کاربری چنین تخطی هایی را در وبسایت خود داشته باشد ، صلاحی دیزاینــ⌬ـ این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی وبسایت این کاربر را برای همیشه مسدود نماید.
  به این ترتیب شما توافق می کنید که بنرهای تبلیغاتی را در قسمت بالای صفحه وبسایت خود قرار ندهید.

همانطور که قبلا گفته شد ، تمام تلاش ما در وب سایت صلاحی دیزاینــ⌬ـ بر اینست که رضایت شما کاربران فراهم آید.

از کاربران نیز انتظار می رود که پس از موافقت با مفاد و مقررات موجود در این توافقنامه ، به آنها پایبند بوده و در صدد نقض قوانین سایت بر نیایند. اگر چنانچه مشکلی با دیگر کاربران داشتید و یا اینکه احساس کردید که کسی از کاربران مفاد این توافقنامه را زیر پا گذاشته است ، می توانید به ما ایمیل بزنید و ما را در جریان این موضوع قرار دهید. و مطمئن باشید که هر چه اطلاعاتی که شما در این زمینه به ما می دهید کاملتر باشد ، رسیدگی ما بهتر خواهد بود. شما باید ما را در جریان جزئیات موضوع قرار دهید و آدرس دقیق وبسایت و حتی لغت ، عنوان و یا جمله ای را که در برگیرنده چنین مضمونی بوده را معین نمایید. اما چنانچه شما این جزئیات را برای ما مشخص ننمایید ، مطمئنا به شکایت شما رسیدگی نخواهد شد.

صلاحی دیزاینــ⌬ـ این حق را دارد که به صلاحدید خودش اقدام به مسدود کردن و حذف وبسایت شما به هر دلیلی نماید.

این دلایل می تواند شامل این موارد باشد:

چنانچه شما از این سرویس سو استفاده داشته باشید ، به این توافقنامه پایبند نبوده و در نوشته های خود به شخص یا اشخاصی توهین کرده باشید و در صورت اعتراض ، تجاوز به حقوق این افراد بر ما اثبات شده باشد و مواردی از این قبیل ... همینطور شما بر این موضوع توافق می نمایید که ممکن است قطع دسترسی شما به این سرویس و یا مسدود شدن وبسایتتان بدون اطلاع قبلی باشد و اینکه ممکن است صلاحی دیزاینــ⌬ـ با مسدود کردن وبسایت شما کلیه مطالب و اطلاعات و فایلهای مرتبط با وبسایت شما را حذف نماید.


به هر حال ما این حق را از پیش برای خود محفوظ نگه داشته ایم که موضوعاتی را که به نحوی به جبران خسارت از جانب شما محدود می شود را کنترل نماییم. در اینصورت ما هیچ عذری در مقابل وظیفه جبران خسارت از جانب شما را نمی پذیریم.


حقوق انحصاری صاحبان وبسایتها :

بر طبق این توافقنامه صلاحی دیزاینــ⌬ـ متعهد می شود به کلیه حقوق اختصاصی صاحبان وبسایتها احترام بگذارد و در این توافقنامه از دیگر کاربران نیز می خواهد که آنها نیز همین کار را انجام دهند. حقوق انحصاری هر گونه ابتکار و نوآوری که هر یک از صاحبان وبسایتها در وبسایت خود بکار می گیرد ، متعلق به شخص آن فرد حقیقی یا حقوقی است و چنانچه اشخاص دیگر بخواهند آن ابتکار را در وبسایت خود بکار گیرند باید با اجازه صاحب آن وبسایت باشد. چنانچه شما بعنوان کاربران این سایت احساس کردید که از ابتکار شما در وبسایتهای دیگر کپی برداری شده است و همینطور اعتقادتان بر این بود که حقوق انحصاری شما در این سایت مورد تجاوز قرار گرفته است ، حتما ما را در جریان بگذارید.

لازم به ذکر است که رسیدگی به این شکایات در حیطه صلاحدید مدیران سایت بوده و در این زمینه هر اقدامی را که لازم بدانند انجام خواهند داد.

 


نماد اعتماد و مجوزهای صلاحی دیزاینــ⌬ـ

logo-samandehi
صلاحی دیزاینــ⌬ـ از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد و همچنین با ارائه مستندات لازم در پایگاه ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت گردیده است لذا می توانید با آرامش کامل نسبت به خرید و پرداخت وجه اقدام فرمائید.