جیلبریک آیفون 10 امکان‌پذیر است

بعد از مدتی گروه دیگری از هکر‌ها موفق به جیلبریک آیفون ۱۰ شدند و نسخه عمومی آن را به نام LiberiOS منتشر کردند. این نسخه روی دستگاه‌های مبتنی بر ios ۱۱.۱.۲ مانند آیفون ۱۰، آیفون ۸ و مدل‌های قدیمی‌تر نصب است.

البته باید توجه داشت که جیلبریک آیفون اپل مزایای کمی خواهد داشت؛ زیرا نسخه منتشرشده دارای نواقص زیادی است و کامل نیست. این نسخه قابلیت نصب روی کامپیوتر ندارد و آن چیزی نیست که کاربران واقعا می‌خواهند؛ بنابراین انتظارهای کاربران را برآورده نمی‌کند. علاوه بر این، هک فقط در iOS 11.0 و iOS11.1.2 کار می‌کنند؛ بنابراین اگر روی دستگاه شما iOS 11.1.2 یا بالاتر نصب باشد، امکان استفاده از این هک را نخواهید داشت. به نظر می‌رسد حتی اگر بتوانید از LiberiOS برای جیلبریک آیفون ۱۰ خود استفاده کنید، به مزایای زیادی دسترسی پیدا نخواهید کرد.

با این حال اگر باز تمایل دارید که آیفون ۱۰ جدید یا هر آیفونی را که هنوز به IOS.2 و بالاتر ارتقاء نیافته است، جیلبریک کنید، برای آموزش نحوه کار به این لینک مراجعه کنید. قبل از شروع کار حتما از اطلاعات گوشی خود فایل پشتیبان تهیه کنید و به خاطر داشته باشید خودتان مسئول تمام اتفاقاتی که در طول انجام جیلبریک برای گوشی‌تان رخ می‌دهد، هستید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

نماد اعتماد و مجوزهای صلاحی دیزاینــ⌬ـ

logo-samandehi
صلاحی دیزاینــ⌬ـ از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد و همچنین با ارائه مستندات لازم در پایگاه ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت گردیده است. لذا می توانید با آرامش کامل نسبت به خرید و پرداخت وجه اقدام فرمائید.