آموزش پیشرفته نرم افزار VMware

نرم افزار قدرتمند ساخت ماشین های مجازی که ویژگی هایی نظیر شبکه بندی مجازی به اشتراک گذاری پوشه ها با کشیدن و رها کردن و پشتیبانی از محیط اجرای از پیش بوت شده آن را به یک وسیلۀ ضروری برای توسعه دهندگان آی تی و مدیران سیستم تبدیل کرده است.
با ایستگاه کاری VMware غیر از ساده کردن عملیات توسعه و تست نرم افزار و سرعت بخشیدن به توسعه برنامه های کاربردی و سازگاری برنامه های کاربردی و اجرای عملی انتقال آنها از یک سیستم به سیستم دیگر تضمین می شود و امکان امتحان این نقل و انتقال وجود دارد. همچنین شما قادر خواهید بود تا با این برنامه علاوه بر استفاده همزمان از چند سیستم عامل از ویژگی مدیریت وظایف موجود در برنامه نیز برای جابجایی مابین سیستم عامل های موجود در محیط مجازی استفاده کنید.
قابلیت کنترل کلیۀ پردازش های در حال اجرا، قابلیت نمایش سیستم عامل قبل از اجرای آن، قابلیت باز کردن و تبدیل فایل های ساخته شده توسط برنامه های مشابه و اجرای آنها، امکان نصب سیستم عاملهای 64 بیتی و پشتیبانی از اکثر سیستم عامل های ارائه شده از ویژگی های اصلی این نرم افزار می باشد. پس از نصب ماشین مجازی بر روی این برنامه جهت نصب درایور های مربوطه از منو VM گزینه Install VM Tools را انتخاب نمایید تا کلیه درایورها بر روی ماشین مجازی بدرستی نصب شوند.

 

این دوره آموزشی شامل 3 ویدئوی آموزشی (33 دقیقه) همراه با نرم افزار VMware در نسخه هاهی 32 و 64 بیتی، توسط جناب آقای علی محمد صلاحی مدرس با سابقه مباحث مختلف کامپیوتر تولید شده و برای اولین بار بوسیله مرکز آموزشی مو به مو ارائه می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

نماد اعتماد و مجوزهای صلاحی دیزاینــ⌬ـ

logo-samandehi
صلاحی دیزاینــ⌬ـ از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد و همچنین با ارائه مستندات لازم در پایگاه ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت گردیده است لذا می توانید با آرامش کامل نسبت به خرید و پرداخت وجه اقدام فرمائید.